ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


אביזרי אינסטלציה

אביזרי אינסטלציה כל מיני סוגיםכל אחד חייב להחזיק מספר כלים של אינסטלטורים, לעולם אין לדעת מתי הוא יופתע על ידי סתימה במקלחת, סתימה בשירותים או רטיבות בתקרה.

הנה רשימת החובה לכל אינסטלטור מקצועי או חובבן:

רשימת אביזרי אינסטלציה

מפתח צינורות גדול (8-24 אינטש) – מפתח הצינורות הפופולרי ביותר הוא של חברת Ridgid. מחירו הוא בסביבות 8 שקלים לגודל של 8 אינטש, עד 580 ש”ח לגודל של 24 אינטש. אני מניח שרק מי שהוא אינסטלטור ישקיע את הסכום המירבי. השאר ילכו על האמצע.

פומפה – אין ספק שזהו האביזר הכי אהוב כל על כל אינסטלטור חובב ואין כמעט בית שלא נמצא בו פומפה בארון. הטווח הוא בסביבות 20, 30 ש”ח כאשר לא באמת משנה מאיזו חברה, בגלל השימוש הפשוט.

מפתח שוודי – המטרה של כלי זה היא להתכוונן בהתאם לגדלים של אותם צינורות בהם אתם מטפלים. טווח המחירים הוא בין כמה עשרות שקלים(80, 90) עד ל,2250 ש”ח ואפילו 300, תלוי בחברה. גם כאן חברת רידגיד נחשבת חזקה, כשלצידה קיימות גם חברות Signet וגם Irwin שגם הן נחשבות כחברות חזקות.

ספירלה לפתיחת סתימות – כלי עבודה יעיל שנעזרים בו בעיקר כשלא יודעים כבר מה לעשות. מחירו נע בין 70 – 50 ש”ח ואין ספק שהוא נותן תפוקה מעולה ביחס לכסף שמושקע בו. ניתן להשיג אותו בכל חנות אביזרי עבודה שקרובה לאזורכם.

חומר לפתיחת סתימות

סודה קאוסטית – חשוב מאד לשמור את החומר הזה הרחק מהישג ידם של ילדים. זה בעצם ממיס את הפסולת שיש בצנרת בעזרתם הכימיקלים הרבים שיש בו. מחיר סודה קאוסטית הוא בין 20 ש”ח לפשוטים עד 40 שקלים חדשים. ניתן להשיג אותה בכל חנות של כלי ניקוי, עשה זאת בעצמך, טמבוריות ועוד.

סליל עשוי טפלון – ידוע שעיקר נזילות שיש מגיעות מהחיבורים בצנרת, מהסיבה הזו רצוי לעטוף אתם אותם חיבורים באמצעות סליל טפלון. כמובן שהעלויות כאן הן זניחות למדי וסליל קטן שעולה כמה שקלים בודדים, אמור להחזיק מעמד במשך שנים רבות. אפשרי להשיג בכל חנות כלי עבודה.

גומיות לברזים – אם גילתם שאחת מהגומיות נקרעה, אל תחכו ותרוצו להחליף. רצוי גם לבצע בדיקה כללית ולבדוק שאותן גומיות הן עדיין תקינות. גם כאן העלויות הן ממש נמוכות ולא באמת משנה מאיזו חברה, העיקר שיהיו לכם תמיד כמה ספייר.