ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


איך למצוא אינסטלטור? רק אצל המומחים!

Posted on נוב 20, 2015

עבודת אינסטלציה עם צינורותאני מניח שכמו בכל דבר, הסימנים כבר היו על הקיר או טפטפו מבעד לכיור, אתם, כרגיל, החלטתם להתעלם. “שטויות, מקסימום אזמין אינסטלטור”. סתימה בכיור, או סתימה במקלחת, אנחנו מקבלים תמיד מספיק סימנים לכך שבקרוב נצטרך החלפת צנרת, אבל כמו בכל דבר אחר, יש לנו גם את היכולת פשוט להתעלם מכך. אחרי שהבנו את טעותנו, הגיע הזמן לחפש אינסטלטורים מומלצים, שיבצע פתיחת סתימות בצורה מקצועית. אז איך מוצאים?

ברגע שאנו בוחרים אחד מתוך רשימת אינסטלטורים, חשוב שנדע להבדיל בין בעל מקצוע אמין ומקצועי, לעומת אחד שלא. חשוב לוודא כי יש לו תעודת הסמכה של משרד העבודה, שלא חלילה ניפול על אחד חאפר. בנוסף, יש לקרוא האם יש מספיק המלצות על אותו קבלן אינסטלציה, לכן מומלץ לחפש אצלנו ב”אינדקס בעלי מקצוע מומלצים”, האם הוא מתמחה בנושא שאתם צריכים(לדוגמא- בעת סתימה בשירותים תחפשו אחד שההתמחות שלו היא פתיחת סתימות. במקרה של סתימות בביוב תחפשו אחד שהתמחותו היא עבודות ביוב או שיש ברשותו ביובית בעת הצורך וכו’), תבדקו מהן שעות הזמינות שלו. יהיו מקרים שתצטרכו לחפש אינסטלטור 24 שעות ביממה, בעיקר אם הבעיה שלכם היא בשעות הערב המאוחרות. לא לשכוח כמובן לבצע השוואת מחירים בין בעלי מקצוע שונים וזאת בכדי להשיג את המחיר הזול ביותר. ניתן תמיד להחכים מעט בעזרת מחירון אינסטלציה מומלץ ולהגיע מוכנים רגע לפני שנערוך מו”מ מול אותו שרברב. בעזרת אותו מחירון ניתן לקבל מידע על הנושאים הבאים: פתיחת סתימה או פתיחת סתימות, איתור נזילות בכלל או איתור נזילת מים בפרט, בדיקת רטיבות, ביובית, עבודות ביוב, שאיבת ביוב, עבודות אינסטלציה, איטום גגות, החלפת צנרת ביתית או החלפת צנרת ביוב, שאיבת ביוב, שרשים בביוב וכו’.

הנקודה האחרונה ואולי החשובה ביותר בזמן הבחירה, היא לוודא כי אנו מקבלים אחריות בעבור אותה העבודה, מה שיוריד מאיתנו את מפלס הדאגה בעתיד. רצוי לדרוש את תעודת האחריות בכתב כנהוג ולא בעל פה ולבקש פירוט מדויק של הפעולות שבוצעו על ידי אותו שרברב.

מקווים שהצלחנו לעזור.