ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


אינסטלטור מומחה לנזילות

אינסטלטור מומחה לנזילותנזילות פוגעות באיכות החיים ויוצרות נזק בלתי הפיך לנכס, לרכוש ולציוד האישי. במאמר הבא נביא טיפים לבחירה מוצלחת של אנשי מקצוע ונבין מה הופך אותם למומחים

נזילות נוטות להחמיר במהירות ותוך זמן קצר הן הופכות לבעיה שקשה מאוד להתמודד איתה. אחת הסיבות לכך היא שלא תמיד מצליחים לזהות את מקור הנזילה. הרבה אנשי מקצוע מטפלים בסימפטומים המופיעים על הקירות, התקרה ומתחת לריצוף, אך מתעלמים מהסיבה המרכזית לנזילה ולרטיבות. זו טעות גדולה שעלולה לעלות ביוקר עבור הלקוח ובעלי הבית. הדרך למנוע את הטעות היא פשוט להתעקש על הזמנת אינסטלטור מומחה לנזילות.

הנה כמה טיפים אפקטיביים שיעזרו לכם לבחור איש מקצוע מוביל בתחום איתור נזילות:

א. קבלו המלצות מחברים ובני משפחה – הטיפים הבסיסיים ביותר הם לרוב גם הכי יעילים. אם תקבלו המלצות על אינסלטור מומחה תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה זמן ועוגמת נפש. בסופו של דבר, המלצה אובייקטיבית היא אינדיקציה מושלמת למקצועיות של האינסטלטור. אף חבר, בן משפחה, שכן או קולגה לא ימליץ על איש מקצוע שלא עשה עבודה טובה. אל תתביישו לבקש המלצות והשתמשו בהם על מנת להשוות בין אינסטלטורים.

ב. רכשו ידע מוקדם – מחכים שהאינסטלטור יגיע לטפל בנזילה? נצלו את הזמן כדי להיכנס לאינטרנט ולרכוש ידע מוקדם על הסיבות לנזילות, על המאפיינים של רטיבות ועל התקלות הנפוצות בצנרת. ידע הוא כוח ובתחום האינסטלציה הוא שווה לכם גם כסף. את הטיפ הזה תוכלו ליישם בקלות גם בתחומים אחרים ולהקפיד על צרכנות נבונה ומשתלמת.

ג. בררו על ארגז הכלים של אינסלטור מומחה – גם איש המקצוע המומחה ביותר לא יכול לאתר נזילות ללא ציוד ייעודי. תפקידכם בתור לקוחות הוא לברר על ארגז הכלים של האינסלטור, להבין מה עושים עם מצלמת אינפרא אדום ובמידת הצורך גם לדרוש הסבר. תוכלו לזהות אינסלטור מומחה לפי ציוד מתקדם שעומד בתווי התקן הנדרשים, וותרו על איש מקצוע שלא רוצה להשקיע בכם משאבים ומאמץ.

מה מאפיין מומחיות בתחום של איתור נזילות?

אינסטלטור מומחה לנזילות שונה מכל אינסלטור אחר במהירות בה הוא מטפל בתקלה. ראשית, הוא יכול לזהות כאמור את הסיבה לנזילה ולא לטפל רק בסימפטומים הפשוטים המופיעים על פני השטח. שנית, הוא יתייצב לרשותכם בהתראה מיידית וישתמש בכל הניסיון העומד לרשותו על מנת שתהיו מרוצים.

לבסוף, מומחיות בתחום של איתור נזילות באה לידי ביטוי בהתמודדות יעילה עם תקלות בלתי צפויות. אינסלטור יכול להגיע אליכם כדי לטפל בנזילה בסיסית, אך למצוא את עצמו מתמודד עם צנרת חלודה. המומחיות תאפשר לו למצוא פתרונות ספונטניים ולשפר את איכות החיים שלכם. הוא יידע במידת הצורך גם ליצור קשר עם אנשי מקצוע נוספים, כמו קבלני ביוב ואיטום, מפעילי ביובית ועוד.