ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


איתור רטיבות במחירים מצויינים

איתור רטיבות בקירותאיתור רטיבות יכול להיות חמקמק לפעמים. אחת הטעויות הנפוצות ביותר אצל כל אינסטלטור חובב, היא שהוא בטוח שמקור הנזילה מופיע במיקום הרטיבות. אז לא בהכרח. חשוב לדעת שנזילת המים נגרמת בגלל איטום גגות לקוי, אך הפגם לפעמים יכול להיות קצת נסתר ולא להופיע דווקא לצד הרטיבויות.

הדרך הטובה ביותר לאיתור רטיבות בקיר היא קודם כל לחפש מוקדי ם נוספים ואז ניתן לדעת אם הנזילה מגיעה מהתקרה, משטח מרוצף, או בכל מקום אחר ובכך לטפל בתקרה ברטיבות בהתאם.

הצעת מחיר. על שום מה?

הרטיבות בתקרה דורשת טיפול מסוים ורטיבות בקיר דורשת טיפול אחר וחשוב מאד להתקשר לאינסטלטור מומחה ולפחות לקבל ממנו יעוץ מקצועי והצעת מחיר. בגלל טווח המחירים הרחב מאד, יש צורך לתת כמה שיותר פרטים כדי לאפיין את גודל הנזילה.

למצוא קבלן אינסטלציה נכון ומתאים, זו יכולה להיות משימה קצת קשה לפעמים. הוא כמובן חייב להיות יעיל ובעל ידע בכל תחומי האינסטלציה וחשוב לוודא שהוא יודע לטפל בבעיה שלך ספציפית ולתקן אותה לצמיתות, ללא תקלות חוזרות. אם יש דבר מרגיז זה להתקשר לאותו בעל מקצוע בשביל ביקור חוזר, תשתדלו למנוע את כאבי הראש.

אתה צריך לבדוק שאותו אינסטלטור שמגיע אליך הוא אדיב ושירותי, מקצוען וכזה ששמח לעזור. כן אולי ייקח קצת זמן למצוא שרברב כזה, אבל ההשקעה בהחלט משתלמת, בייחוד בעבודה מסוג זו שהיא אמורה להחזיק לפחות כמה שנים. יש לבדוק שאותו אחד שמגיע אליכם, מתעסק בשלל התחומים, כי לעולם אין לדעת איזו בעיה תצוץ שם. תבדקו שהוא מתמחה פתיחת סתימות, איתור נזילות, עבודות ביוב, ביובית, איתור נזילות או החלפת צנרת. לא כל אחד מספק את השירותים האלו, לכן באמת רצוי לבצע וידוא הבנה מול אותם אינסטלטורים כדי למנוע אי נעימויות בעתיד.

פתיחת סתימות – תבדקו שהשירות הוא מהיר ויעיל. לא תרצו להיתקע עם סתימה באמצע הלילה, כזו שתמנע מכם להמשיך לישון. נכון שבדרך כלל אתם יכולים לטפל לבד בסתימות, רק חשוב שיהיה את הביטחון הזה שגם אם לא תצליחו, טלפון קטן יעזור ויגיעו לסדר לכם.

איתור רטיבות – רובנו עלולים לחשוב שזו עבודה קלה. הרי ברגע שרואים נזילה מאיזה ברז מטפטף או צנרת בגינה, מחליפים את החלק הפגום בחלק חדש ותקין וכך פותרים את הנזילה. הבעיה שלא כך הם פני הדברים. לפעמים נזילה היא סימפטום לאיזו מערכת אינסטלציה ישנה, מה שאומר שאולי תצטרכו החלפת צנרת וכו’. רצוי להזמין אינסטלטור שיטפל בבעיה עוד בהתחלה, לפני שהיא תתעצם למימדים שיעלו לכם הרבה כסף.

עבודות ביוב, ביובית – לשמחתכם, זה שירות שלא תצטרכו הרבה פעמים בחייכם, אבל בכל פעם שתצטרכו זו ללא ספק תהיה חוויה לא נעימה. אם הביוב שלכם כל כך סתום עד רמה שהזמנתם בעל מקצוע, נראה שהמצב באמת קשה והסירחון עלה על גדותיו. המטרה היא בעצם להגיע ולשאוב את כל פסולת ביוב שקיימת אצלכם בכדי לסייע לזרימה תקינה של מים.