ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


פתיחת סתימה באסלה במחירים מעולים

פתיחת סתימה באלה על ידי אינסטלטורפתיחת סתימה באסלה היא תמיד אירוע שמתרחש בזמן הכי לא נכון והכי לא רצוי שיש, אבל למזלנו יש היום המון חומרים שעוזרים לשחרור סתימה באסלה.

לפני שמתחילים את התהליך, חשוב להניח סחבות מסביב לאסלה, כי כמה שתהיו זהירים, תמיד אחד הברזים יכול להשפריץ בהפתעה. יש לנקות את האסלה ולרוקן את כל המים. לאחר שרוקנתם, יש להכניס את הפומפה ולהתחיל לפמפם פעמים אחדות, עד שתשמעו את רעש המים.

יש מקרים קשים יותר בהם צריך להעזר בספירלה, קפיץ מתכתי אותו מכניסים לתוך האסלה כדי לשחרר את מקור הסתימה. אם אין לכם ליד הבית אינסטלטור 24 שעות ביממה, חשוב שתדעו לטפל בדברים כאלו גם לבד.

מוסמך קורס אינסטלציה

אין ספק שבשנים האחרונות, תחום אינסטלציה הפך לתחום הרבה יותר מבוקש מבעבר. להיות שרברב זה לא מקצוע שניתן לרכוש בתוך זמן קצר, מהסיבה הפשוטה שיש שם שילוב בין יכולות פיסיות לבין יכולות טכניות והרבה מחשבה. אם נתקלתם בחאפרים שם בחוץ, שאומרים שיש להם תעודת הסמכה של מכללת שקר כלשהו, שהצליחו להשיג בתוך מספר ימים, אז הדבר הראשון והאחרון שאנו ממליצים לכם לעשות, זה פשוט לנתק את הטלפון. אז נכון שבשביל פתיחת סתימה באסלה, לא צריך תואר ברפואה, אבל אין ספק שרצוי שתהיה הסמכה רלוונטית.

כדי להיות בטוח שאותו שרברב שהגיע אליך הוא אכן מקצועי ואכן עונה על הדרישות שלך, יש צורך בקצת מחקר לפני שממשיכים הלאה. ניתן תמיד להתקשר לאותה מכללה שבה למד אותו אינסטלטור, זו לרוב תהיה מכללה שמלמדת מקצועות בתחום אינסטלציה, מנעולנות, חשמלאי וכו’. לא בטוח שהם יסכימו לתת לכם פרטים, אך במידה והוא אכן למד אצלם, סביר להניח שלא תהיה בעיה. אפשר גם לחפש קצת מידע במדינת גוגל, ביקורות או המלצות שונות שיש לגביו. הרי אם הוא כבר עבד אצל עשרות לקוחות בשלל עבודות שונות(ולא חשוב אם זו פתיחת סתימות באסלה, איתור נזילות, החלפת צנרת וכו’) והם מרוצים, אז הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה לקבל ממנו הצעת מחיר ולהמשיך הלאה.

פתיחת סתימות

גם אם לפעמים נדמה לכם שבמידה וזו בעיה פשוטה, אז אפשר להסתפק בכל בעל מקצוע שיש לנו את המספר שלו, כדאי שתחשבו שוב. עבודות אינסטלציה לעיתים כרוכות בהוצאות של אלפי שקלים. עכשיו, אם תעסיקו שרברב שהוא לא מספיק מוסמך בשביל נזילה פשוטה, או ריח ביוב מציק, סביר להניח שתיתקעו עם בעיות כל כך גדולות שיצריכו ביובית, שיפוצים ועוד שלל דברים שרצוי להימנע מהם.