ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


פתיחת סתימה בכיור עוד היום

פתיחת סתימה בכיור מטבחלעיתים קרובות מאד אנו נאלצים להשתמש בכישורי אינסטלטור שלנו, כדי להוכיח לעצמנו שעניין פשוט כמו פתיחת סתימה בכיור, קטן עלינו. כמובן שלפני שמגיעים לשלב הסתימה, יש להשתמש בכל הטיפולים המונעים- מדי כמה חודשים יש להניח את הפקק בתוך הכיור, למלא במים חמים ואבקת כביסה, להשאיר את זה במשך כרבע שעה ואז למשוך את הפקק בחזרה.

יש לשמור על ניקיון הכיור, כדי למנוע הצטברות של פסולת שעלולה להיכנס לתוך הכיור ולגרום לסתימה.

לא לשכוח גם את המסננת היעילה, שמשאירה את השערות מחוץ לכיור(שערות הן הגורם העיקרי שמצריך פתיחת סתימות בכיור).

עבודות אינסטלציה שנתיות

בתור בעלי דירה, זה מומלץ ביותר ליצור קשר עם אינסטלטור לפחות פעם בשנה. במידה ותעשו כן, זה יקנה לכם שקט לטווח הארוך וישאיר את מערכת אינסטלציה שלכם מתפקדת ותקינה לאורך זמן רב ומלבד זאת, זה יעזור לכם לחסוך לא מעט כסף. השרברב שלך יכול לגלות על תקלות שונות, עוד כשהן מתחילות. לדוגמא, טפטוף קטן בברז יכול להיפתר באמצעות החלפת גומיה בברז בלי צורך לבצע החלפת ברז. זה ימנע בזבוז מיותר של מים ובמובנים מסוימים זה יהיה אף ידידותי לסביבה בכך שתחסכו לא מעט אנרגיה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקבוע תור חד שנתי, כדי להגיע למצב אידיאלי שכזה.

סתימות בכיור

במהלך הבדיקה חשוב לבדוק אם כל הפונקציות השונות בבית, עובדות בצורה תקינה. בין אם זו בדיקת זרם מים, פתיחת סתימה בכיור, איתור נזילות, פתיחת סתימות ביוב בעת הצורך, החלפת צנרת חלודה במידה ויש ושלל עבודות אינסטלציה שונות הדרושות למתן תחזוקה. הדבר הכי הגיוני הוא להיות להעניק שקט לאותו אינסטלטור במהלך עבודתו, כך הוא יוכל לבדוק את כל הדברים שצריך. בעלי מקצוע לא אוהבים חפירות! לקוחות לרוב נוטים קצת להציק לבעלי מקצוע שמגיעים אליהם, מהסיבה הפשוטה שהם לא תמיד סומכים עליהם. לכן, בתור עצה אחרונה, תוודאו שאם אינסטלטורים מגיעים אליכם, זה רק לאחר שביררתם שהם אכן מומלצים, אמינים וכמובן, אל תשכחו לקבל הצעת מחיר.

רצוי שגם אתם בעצמכם תעשו סיבוב מדי פעם ובכלל תהיו ערים לנזילות, סתימות, רטיבות וכו’. נכון שפעם בשנה זה מספיק, אך כמו שאמרנו למעלה, תמיד רצוי לטפל בתקלות אלו כבר בתחילתם. זה אולי גם ייתן תמריץ לאותו מקצוען להגיע כמה שיותר מהר. הרי גם הוא יעדיף מספר עבודות קטנות בשנה, מאשר עבודה אחת גדולה ומאתגרת מדי כמו עקירת שרשים בביוב, או משאבת לחץ מים, ביובית ועוד. כמובן לא מהסיבה שהוא עצלן, אלא שבעיות קטנות קל יותר לתקן, עבודה כזו שתחזיק מעמד שנים רבות ככל האפשר ולא כל שני וחמישי הוא יצטרך לקפוץ אליכם שוב.