ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


פתיחת סתימה בשירותים על ידי מומחה

פלומבה לפתיחת סתימה בשירותיםלא חשוב אם אתם רוצים להחליף מרצפות, או שיש לכם צינורות פלסטיק ישנים שזועקים החלפת צנרת, לפעמים עדיף לחסוך את כאב הראש העתידי ולקבל הצעת מחיר מאינסטלטור במרכז, אינסטלטור בתל אביב, או בכל מקום אחר, כדי שתדעו היכן אתם בדיוק עומדים.

על אף שלפעמים פתיחת סתימה בשירותים היא דבר שאתם יכולים לעשות בעצמכם, חשוב לדעת את כל הפרטים הקטנים כמו הכלים אותם צריך(חומרים כימיקליים, ספירלה, כפפות גומי), לא לשכוח לסגור את הצנרת ולא לפחד מקצת ריח לא נעים.

מחירון אינסטלטורים משתנה בהתאם לחומרת הסתימה, אך במרבית המקרים, פתיחת סתימה באסלה אמורה לעלות לא יותר מכמה מאות שקלים.

סכום יחסית סביר, לעומת הנזק שיכול לחסוך לכם בעל מקצוע מומלץ.

עבודות אינסטלציה

הרבה מאיתנו לא בדיוק יודעים מה אפשר לעשות במקרה של בעיות אינסטלציה. הדבר הראשון בעצם שאנחנו עושים זה להילחץ. הרי להיתקע באמצע הלילה אם ביוב שעלה על גדותיו או ברז של מפסיק לטפטף, בהחלט יכול להוציא אדם מדעתו. במרבית המקרים אנחנו משתדלים להימנע מלהתקשר לאינסטלטור, כי הרי אנחנו יודעים שברגע שנתקשר כבר נצטרך להתמקח איתו על המחיר, להסביר לו מה בדיוק הבעיה ועוד שלל דברים מציקים שיגרמו לנו למיגרנה. מה שאנחנו בעצם לא יודעים זה שתחום של אינסטלטורים הוא דומה מאד לכל שאר התחומים, צריך לטפל בבעיות כבר בהתחלה, אחרת הן הופכות לגדולות יותר ועם עלויות גבוהות יותר. לא משנה כמה הצעות מחיר נקבל וכמה נתמקח, אם המצב כבר החמיר אז לא נשלם פחות מאלפי שקלים.

פתיחת סתימה בשירותים

אז למה בעצם אתם צריכים את זה? אם ניקח לדוגמא את התחום של פתיחת סתימה בשירותים. אם נבחין בכך שהמים יורדים לאט דרך אסלה, הרי בטוח שלא נזמין אינסטלטור, אבל אם נטפל בזה באותו ברגע בעזרת פעולות פשוטות מאד, בעיקר בהתחלה. בין אם זה יהיה בעזרת פומפה או כל שאר אביזרי אינסטלציה שונים. אז נחסוך את הביקור העתידי של אותו שרברב שנצטרך להזמין. בזכות חישוב פשוט והעדר עצלות, הצלחנו לחסוך את הכסף. אם לא נזמין בעל מקצוע בהתחלה, סביר להניח שתוך זמן לא רב לא תיוותר לנו ברירה ואז הוא יגיע. הוא יגיע בזמן שאנחנו לחוצים והכי לא יכולים להיות סבלניים לאיזה שהן עבודות אינסטלציה, למעשה, זה כנראה יקרה ברגע שהכי פחות נרצה את זה. הוא יתחיל בעבודות פשוטות לאיתור סתימות בשירותים, במקרה הטוב הוא ישחרר את זה בתוך דקות, במקרה הפחות טוב הוא יצטרך ניקוי צנרת או אפילו החלפת צנרת ובמקרה הממש גרוע, אולי תצטרכו גם שירותי ביובית. אז ברור שהאופציה של לטפל בזה כבר בתחילה, היא עדיפה הרבה יותר.

דוגמא נוספת ומאד שכיחה, היא כמובן  עניין של נזילה בצנרת. בייחוד אם אנחנו גרים בבניין ישן, ישנה צנרת ישנה. רצוי מאד להזמין בדיקה של אינסטלטור לפחות פעם אחת בשנה, כדי שיבוא, יציץ ויגיד לכם מה מצבה. בדיקה שנתית היא בעלות נמוכה ביחס למה שעלול לצוץ במידה של פיצוץ בצנרת או חלודה.