ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


רטיבות בקיר? הזמינו אינסטלטור מומחה לאיטום

רטיבות בקיר ועובשרטיבות בקיר נגרמת מהסיבות הבאות

חיבור לקוי בין הברזים במקלחת לבין הקירות, נזילה מאחד הברזים, או איטום לא תקין של החלונות.

רטיבות בקירות הפנימיים נגרמת מהסיבה הראשונה ובחיצוני עלולה להיגרם מהסיבות לעיל, אך לא בהכרח. חוסר אוורור באמבטיה הוא אחד הגורמים העיקריים לרטיבות והתפשטות של חיידקים ועובש, לכן חשוב מאד לשמור על מקלחת נקייה ומאווררת ככל האפשר.

הדרך היחידה לפתרון הבעיה היא להתקשר לאינסטלטור, לרוב יהיה צורך באינסטלאטור מומחה, שמצוייד

באי אילו אביזרי אינסטלציה תקינים. זאת מכיוון שיש צורך בחציבות בקיר, איטום גגות, החלפת אריחי הקרמיקה ואיטומם, לכן אסור לקחת סיכון ולנסות להתמודד לבד עם הבעיה, אלא אם כן אתם בעצמכם אינסטלטורים.

הסיבה בגינה לרוב יש נזילות, זה בגלל ביוב סתום. זו ללא ספק הבעיה כמעט הכי נפוצה שבני אדם נדרשים לטפל בה. זה יכול להיגרם בכל נקודה בבית, בין אם זה כיור מטבח או במקלחת, או אפילו בצנרת. לא משנה איפה זה קורה, זה גורם ללא מעט צרות לכל מיני בעלי דירות מתוסכלים, זו הסיבה שכאשר עוברים דירה, חשוב מאד לבדוק את מצב האינסטלציה, לכל מקרה, שלא תהיו מופתעים.

איך בוחרים קבלן אינסטלציה?

דבר נוסף, אם שמתם לב שיש לכם פתאום זרם מים נמוך ושוב לא משנה איפה, בגינה, מטבח, מקלחת וכדומה, חשוב מאד להזעיק אינסטלטור מהר ככל האפשר, מכיוון שבעיה קטנה כזו עלולה להגיע לבעיה גדולה הרבה יותר, כזו שתצריך עבודות פיסיות רבות, החלפת צנרת, ביובית ועוד שלל דברים לא נעימים. רצוי שתזמינו אותו בדחיפות, כי יש לקחת בחשבון את כולם אותם דברים בהם צריך קודם כל לטפל, כמו רטיבות בקיר. כל אותם דברים בלתי צפויים שיכולים יהיו להקשות על תהליך העבודה. לכן, הדרך הכי אופטימלית שיש,  תבדקו שיש לו את הכלים הדרושים לבצע את העבודה וכמובן את ההסמכה. אל תתביישו לראות את התעודה שלו, או לפחות צילום שלה, לפני שהוא מגיע לבצע לכם בדיקת רטיבות.

הצעת מחיר היא הדרך המעולה ביותר כדי להשיג מחיר הוגן וזול וכמובן שאין סיבה להתבייש בקצת לרחרח עליו ברשת. זו ללא ספק הדרך הטובה ביותר היום לדעת הכל על כל אינסטלטור שמגיע אליכם. כל אחד היום שעובר חוויה לא נעימה עם בעלי מקצוע בכלל אינסטלטורים בפרט, הדבר הראשון שהוא עושה זה לפרוק את כעסו ברשת. הכעס שלו הוא המידע שלכם.