ביובית-רקע
ביובית תק תק
אל תסבלו סתם! חייגו תיק תק!

להזמנות התקשרו:
072-3361101


שירותי ביובית – טיפים מועילים

Posted on ינו 31, 2016

הסיבה שפתיחת סתימות באמצעות ביובית הוא מקצוע מבוקש ברורה, בכל בית בתקופה של גשמים זו או אחרת, בגלל שישנן בעיות צנרת קשות, או קלות.

רובינו לא יודעים מה מקור הבעיה וכיצד לטפל בה, ועל כן אנו נעזרים בשירותים של ביובית מיומנים ומקצועיים.

בכדי שלא תיפלו בפח עם נותן שירות של ביובית שמתיימר להיות כזה, אנו מגישים לכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם לקבוע, מי זה שיבצע עבורכם את העבודה של פתיחת סתימות או שאיבת ביוב עם ביובית.

הקושי הגדול ביותר בכל הקשור לביובית, הוא למצוא את הטוב ביותר.

קיימים לא מעט אינסטלטורים המספקים שירותי ביובית  אך בשל העובדה שבעל מקצוע אשר עוסק באינסטלציה לא נזקק לתעודת הסמכה, ניתן למצוא לא מעט חאפרים.

את שרותיו של הביובית, יש לרכוש לאחר המלצה חמה שקיבלתם מהמכרים שלכם או לאחר שיחה קצרה עם בעל הביובית להבנה שמדובר עם בחור רציני.

פתיחת סתימות עשו זאת בעצמכם

נכון שביובית תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר והיא זו אשר תבצע את העבודה ביעילות ומקצועיות, אך ישנם לעיתים בעיות צנרת כגון:

סתימה בכיור, נזילה מהברז ועוד שאין צורך לרוץ ולקרוא לאינסטלטור אלא ניתן לאבחן את הבעיה בעצמכם ואולי אך לפתור אותה.

לעיתים סתימה בכיור נוצרת בשל שאריות אוכל שנתקעו בדרכם לביוב ומכאן נשאלת השאלה, האם להזמין ביובית או האם לנסות לפתור זאת בעצמכם?

במידה ובחרתם לעשות זאת לבד, כל שעליכם לעשות הוא, להביא את הפומפה ולפמפם מספר פעמים, סביר להניח שאם הסתימה היא כתוצאה משאריות אוכל, אז המים יחלו לזרום שוב כרגיל. אם הפומפה לא עזרה, ניתן לשחרר את הסיפון הנמצא בארון תחת הכיור. סיפון הוא פלסטיק המתברג לפלסטיק נוסף, אשר שם לעיתים מצטברים שאריות אוכל.

בעיות נוספות שניתן לפתור ללא שירותי ביובית או אינסטלטור

ברז דולף – גם במקרה זה כמו במקרה הסתימה, יש לכם מה לתרום לתיקון, רגע לפני שהינכם מצלצלים אל אינסטלטורים ונפרדים מכמה מאות שקלים. כל עוד ברז המים שלכם יוצא מן הקיר, ההחלפה שלו יותר מפשוטה ואין אתם צרכים אינסטלאטורים, עשו זאת בעצמכם. במידה והברז מחובר אל השיש. אזי מתחילות בעיות והעבודה מורכבת יותר כך שכדאי ורצוי להיעזר בשרותיו של אינסטלטור.

זהירות אינסטלטורים חובבניים

אם יש דבר חשוב שאליו אתם צרכים להתייחס ולשים לב, הם אינסטלאטורים חובבניים או במילה עממית יותר חאפרים. כאלו אשר לא מבצעים את עבודתם נאמנה, אם בשל רצון להשקיע מינימום ולקבל מקסימום ואם בשל חוסר מקצועיות. מאותם 'חאפרים' הינכם מוכרחים להתרחק.

אינסטלטורים רבים נוהגים לפרסם מחירים נמוכים בעבור עבודות מסוימות, הבעיה מתחילה אחרי שכבר התפתינו והזמנו אותו אל חלקת האלוהים הקטנה שלנו והראנו לו את הסתימה.

במרבית מהמקרים הם מתחילים לומר כי המחיר מבצע הנמוך הוא, עבור ניקויי סיפון בלבד ולא בעבור שחרור כל הסתימה בעיקר שמדובר בשילוב של שירותי ביובית  ואתם מוצאים עצמכם מוציאים כפול אם לא כפול שלוש, מהמחיר אותו הציגו האינסטלאטורים בשיחה הטלפונית, או בפרסום שראיתם.

זכרו: אחרי שבעל הביובית או אינסטלטורים בפרט דרכו בביתכם, יהיה קשה להוציא אותם מבלי להעניק להם כמה מאות שקלים. אם הוא הצליח להיכנס, נדיר שהוא יצא מביתכם מבלי לגבות מכם סכום כסף בעבור ביקור או עבודה.